Příklady aplikace Colortapu

Díky tomuto materiálu a vlastní fantazii můžete mít ve svém bytě lomený gotický oblouk, zvýrazněný pás kolem oken a dveří, stejně jako výplň kazetových stropů. Kuchyňská dvířka po natažení textilní omítky colortap (zde ji doporučujeme přelakovat bezbarvým lakem) působí exkluzívně, a to při minimálních nákladech.

Colortap je ideální materiál pro renovaci bytových jader v panelových domech. Po jeho aplikaci si ani nevzpomenete na původní nevzhledný šedivý umakart. Chcete zateplit studené obvodové stěny a nemáte dostatek peněz na vnější izolaci polystyrenem? Není jednodušší řešení než textilní omítky colortap. Např. stěna za postelí Vašich dětí bude během okamžiku nejen hezčí, ale i teplejší a příjemnější na dotek.

Drobné praskliny a nerovnosti povrchu tímto materiálem zakryjete a poškozená místa lze kdykoli opravit. Colortap můžete nanést na jakýkoli povrch v interiéru, ať už se jedná o omítku, sádrokarton, dřevotřísku, umakart, sklo apod.

Na těchto ukázkách vidíte jenom malý výsek možností aplikace colortapu.

(Tipy pro Vás: po kliknutí na vybraný vzor a jeho zvětšení se dostanete na následující vzor kliknutím v pravé části obrázku. Kliknutím v levé části obrázku se naopak dostanete na předcházející vzor. Po kliknutí mimo zvětšený obrázek se dostanete zpátky na stránku se všemi vzory.)